جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

استقرار سیستم و آموزش کاربردی CRM

استفاده از نرم افزار داینامیک crm و استفاده از تمامی امکانات و مزایای آن مستلزم این است که این نرم افزار به درستی و متناسب با نیاز سازمان نصب و راه اندازی شود. علاوه بر این، بهره برداری از حداکثر کارایی نرم افزار داینامیک crm، نیازمند یک آموزش کاربردی است.

برای این منظور، شرکت شبکه پرداز تندیس آریا برای استقرار سیستم و آموزش کاربردی نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm آموزش های لازم را ارائه نموده است.

راه اندازی و استقرار نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm

کمپانی مایکروسافت این امکان را فراهم نموده است تا سازمان ها با توجه به سیاست کاری خود بتوانند نرم افزار داینامیک crm را نصب و راه اندازی نمایند. برای این منظور، سه حالت برای نصب این نرم افزار در اختیار سازمان ها قرار داده است.

Microsoft Dynamics CRM Online

در این حالت، سازمان از بستر اینترنت برای استفاده از نرم افزار داینامیک crm بهره می برد. برای این منظور، نرم افزار داینامیک crm بر روی سرورهای شرکت مایکروسافت قرار دارد.

برای استفاده از نرم افزار داینامیک crm در حالت Microsoft Dynamics CRM Online لازم است تا کاربران از طریق وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور احراز هویت شوند. برای این منظور، از روش معتبری به نام Windows Live ID استفاده می گردد.

این روش موجب می شود تا کاربران از طریق بستر اینترنت بتوانند از سیستم های مختلف به نرم افزار داینامیک crm دسترسی پیدا کنند.

On-premise

در این حالت از نصب و راه اندازی نرم افزار داینامیک crm، سازمان نرم افزار را خریداری می نماید. در این صورت، برای استفاده از نرم افزار داینامیک crm کافی است آن را بر روی سیستم محلی نصب و راه اندازی نمود. همچنین این امکان وجود دارد تا نرم افزار داینامیک crm را به گونه ای پیکر بندی نمود که همچنین از طریق اینترنت در دسترس باشد.

Partner-hosted

این حالت از نصب و راه اندازی نرم افزار داینامیک crm، به این صورت است که یک شرکت ثالث میزبانی نرم افزار را بر عهده می گیرد و سازمان ها به واسطه ی شرکت ثالث می توانند از این نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بهره ببرند.

ورود و استفاده از نرم افزار داینامیک crm در دو حالت On-premise و Partner-hosted نیز از طریق نام کاربری و رمز عبور است و تنها تفاوت، شیوه ای است که این نرم افزار میزبانی می شود.

بالا