FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

بهترین قالب برای وردپرس

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .

فارسی ساز و تقویم شمسی CRM 365

چرا فارسی ساز و تقویم شمسی CRM 365 شرکت شبکه پرداز تندیس آریا؟

فارسی ساز و تقویم شمسی crm 365

در صورتیکه سازمان چند ملیتی باشد یا زبان مورد استفاده سازمان با زبان پایه ی نرم افزار Microsoft Dynamic crm 365 متفاوت باشد، این امکان وجود دارد تا از طریق Language Pack بتوان زبان بخش های مختلف نرم افزار از جمله رابط کاربری، راهنما و غیره را تغییر داد.

فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت شبکه پرداز تندیس آریا

شرکت شبکه پرداز تندیس آریا با تهیه ی فارسی ساز و تقویم شمسی براساس Pack Language  شرکت مایکروسافت، حساسیت کاری سازمان ها در نظر گرفته است.

علاوه براین، فارسی ساز و تقویم شمسی تهیه شده توسط شرکت شبکه پرداز تندیس آریا به گونه ای طراحی شده است که به مفهوم مهم دیگری به نام تجربه ی کاربری نیز توجه نموده است. به صورتی که کاربران هنگام استفاده از فارسی ساز و تقویم شمسی این شرکت، به راحتی قادر به استفاده از نرم افزار Microsoft Dynamic crm 365 باشند.

ویژگی های فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت شبکه پرداز تندیس آریا

شرکت شبکه پرداز تندیس آریا در طراحی فارسی ساز و تقویم شمسی، به منظور توجه به حساسیت کاری سازمان ها و ارائه ی تجربه ی کاربری خوب، ویژگی های مهم زیر را مد نظر قرار داده است.

1.

ترجمه دقیق و روان لغات

فارسی ساز تهیه شده توسط شرکت شبکه پرداز تندیس آریا با استفاده از هوش انسانی اقدام به ترجمه ی دقیق و روان لغات محیط نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm 365 نموده است.

از طرف دیگر، ادبیات تجاری در ترجمه ی لغات مد نظر قرار گرفته است و همین موضوع موجب می گردد تا کاربران به درستی از امکانات نرم افزار dynamic crm 365 استفاده نمایند.

2.

امکان تفکیک Language Pack و Calendar

فارسی ساز و تقویم شمسی به گونه ای طراحی شده اند که به صورت مجزا از یکدیگر نیز قادر به استفاده خواهند بود. به عنوان مثال در هنگام استفاده از زبان انگلیسی، در صورت لزوم می توان از تقویم شمسی استفاده کرد.

3.

امکان استفاده از API تقویم شمسی

یکی از امکانات نرم افزار داینامیک crm 365، استفاده از کدهای اسکریپت است. حال اگر لازم باشد در کدهای اسکریپت تقویم شمسی به کار گرفته شود، از طریق API تهیه شده توسط شرکت شبکه پرداز تندیس آریا به راحتی اینکار قابل انجام است.

4.

امکان استفاده در تمامی بخش های نرم افزار Dynamic crm 365

با توجه به اینکه فارسی ساز و تقویم شمسی طراحی شده توسط شرکت شبکه پرداز تندیس آریا متناسب با Language Pack شرکت مایکروسافت و استانداردهای مربوطه ساخته شده است، از این جهت در تمام محیط نرم افزار dynamic crm 365 از جمله فرم ها، فعالیت ها،  نماها، نمودارها، گزارش ها و حتی خروجی های نرم افزار dynamic crm 365 قابل استفاده خواهد بود.

5.

امکان سفارشی سازی فارسی ساز

نرم افزار داینامیک crm 365 نرم افزار جامعی است که استفاده از آن در انواع کسب و کارها بدون هیچ محدودیتی امکان پذیر است. از طرف دیگر، اصطلاحاتی که در کسب و کارهای مختلف به کار می رود، متفاوت خواهد بود.

با در نظر گرفتن این شرایط، شرکت شبکه پرداز تندیس آریا امکان سفارشی سازی فارسی ساز را فراهم کرده است تا هر سازمان متناسب با اصطلاحاتی که به کار می برند، قادر به تغییر لغات فارسی ساز باشند.

6.

سهولت در اجرای تحت سرور

این امکان وجود دارد تا بتوان به راحتی فارسی ساز را بر روی سرور نصب کرده و از این طریق کاربران مجاز از آن استفاده نمایند.

7.

پشتیبانی از نسخه ی موبایل

فارسی ساز و تقویم شمسی در نسخه موبایل نرم افزار dynamic crm 365 نیز پشتیبانی می شود.

8.

پشتیبانی از بروز رسانی های نرم افزار dynamic crm 365

فارسی ساز و تقویم شمسی با بروز رسانی های نرم افزار dynamic crm 365 به خوبی سازگار است.

9.

امکان استفاده از لایسنس

لایسنس های مختلف فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت شبکه پرداز تندیس آریا متناسب با تعداد کاربران سازمان در نظر گرفته شده است. از این رو، خریداری فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت شبکه پرداز تندیس آریا برای شرکت های مختلف با تعداد کاربران متفاوت، همواره مقرون به صرفه خواهد بود.

بالا