جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

سیستم فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت تندیس آریا منطبق بر آخرین استانداردهای ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت جهت تأمین نیازهای کاربران فارسی زبان طراحی و تولید شده است.
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

زرق و برق

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است .
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

فارسی ساز و تقویم شمسی CRM 2016

قابلیت های فارسی ساز و تقویم شمسی CRM 2016 چیست؟

نرم افزار dynamic crm 2016 محصول شرکت مایکروسافت است. از این رو زبان پایه در این نرم افزار، زبان انگلیسی است و در تمام بخش های برنامه تقویم میلادی لحاظ می گردد.

با وجود اینکه ترجیح اغلب سازمان های ایرانی هنگام استفاده از نرم افزار dynamic crm 2016 استفاده از زبان فارسی و همچنین تقویم شمسی می باشد، شرکت شبکه پرداز تندیس آریا با نوشتن افزونه ای متناسب با استانداردهای Language Pack شرکت مایکروسافت، این مسئله را حل نموده است.

قابلیت های فارسی ساز و تقویم شمسی crm 2016

قابلیت های فارسی ساز و تقویم شمسی شرکت شبکه پرداز تندیس آریا، در ادامه آورده شده است:

  • فارسی شدن تمامی قسمت های نرم افزار dynamic crm 2016
  • پشتیبانی کامل از تاریخ شمسی در تمامی بخش های نرم افزار از جمله فیلدها، تقویم، داشبورد، داده های خروجی و ...
  • راست چین شدن محیط نرم افزار
  • پشتیبانی از نسخه موبایل
  • سازگاری کامل با بروزرسانی ها
  • عدم تاثیرات نامطلوب بر روی عملکرد نرم افزار dynamic crm 2016
بالا