جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

هی وجود دارد!

قالب کالیاس برای وردپرس, بسیار قدرتمند
و برجسته با امکاناتی بسیار زیبا

نرم افزار داینامیک GP

همه آن چیزی که لازم است درباره نرم افزار مایکروسافت داینامیک GP بدانید را در اختیارتان قرار داده ایم.

معرفی داینامیک GP

داینامیک GP یک نرم افزار تجاری است که به وسیله کمپانی قدرتمند مایکروسافت ساخته شده است. این نرم افزار نوعی نرم افزار ERP است که تمرکز آن بر روی بخش حسابداری سازمان است.

نرم افزار داینامیک GP با ارائه ی ابزارهای پیشرفته و کارآمد، امکان تظارت و مدیریت امور مالی و حسابداری سازمان را فراهم نموده است.

به بیان دقیق تر، نرم افزار داینامیک GP شامل مواردی از جمله مدیریت انبار، هوش تجاری، مدیریت مالی، مدیریت موجودی، مدیریت خدمات و ... است که تمامی نیازهای بخش حسابداری سازمان را برآورده می کند و جامع بودن آن موجب می شود تا قابلیت مقیاس پذیری داشته باشد.

داینامیک GP برای چه سازمان هایی مناسب است؟

نرم افزار داینامیک GP برای سازمان هایی مناسب است که گردش مالی آنها بالا است. همچنین سازمان هایی که نیازی به ویژگی های پیشرفته تر برای مدیریت امور مالی و حسابداری ندارند، استفاده از نرم افزار داینامیک GP ایده آل خواهد بود.

استفاده از نرم افزار داینامیک GP چه مزایایی دارد؟

دلایل متعددی وجود دارد برای اینکه کسب و کارهایی که به ERP نیاز دارند، نرم افزار داینامیک GP را برگزینند.

 1. نرم افزار داینامیک GP یکی از محصولات کمپانی مایکروسافت است و از شهرت این شرکت بهره می برد.
 2. داینامیک GP از اوایل دهه 2000 مورد استفاده قرار گرفته است و اکنون به عنوان یک نرم افزار قابل اطمینان برای مدیریت امور مالی و حسابداری سازمان ها به خوبی شناخته شده است.
 3. وجود متخصصان بسیار به منظور پشتیبانی از نرم افزار مایکروسافت داینامیک GP یکی دیگر از مزایایی است که اجازه می دهد تا سازمان ها با خیالی آسوده نرم افزار داینامیک GP را مورد استفاده قرار دهند.
 4. نرم افزار داینامیک GP بسیار جامع است و اغلب نیازی به سفارشی سازی ندارد. حتی در مواردی که نیاز به سفارشی سازی باشد، با وجود افزونه های بسیاری که برای آن وجود دارد، اینکار به راحتی امکان پذیر است.
 5. دسترسی به این نرم افزار به روش های مختلفی امکان پذیر است و موجب می شود تا کارمندان اداری و همچنین کارمندان راه دور از طریق یکی از روش های وب، پورتال sharepoint و یا با استفاده از یک سیستم رومیزی به dynamic GP متصل شوند.
 6. استفاده از نرم افزار داینامیک GP این امکان را می دهد تا از مشکلات احتمالی در بخش امور مالی و حسابداری جلوگیری شود.
 7. این نرم افزار با سایر نرم افزارها مانند نرم افزار آفیس و shareppoint کاملا هماهنگ است.
 8. داینامیک GP با نرم افزار power BI ادغام شده است. این امر تاثیر قابل توجهی در بهبود کارایی نرم افزار داینامیک GP داشته است.

نرم افزار داینامیک GP چطور به کسب و کارتان کمک می کند؟

پیشرفت سازمان مستلزم این است که مدیریت صحیح و دقیقی بر روی کسب و کار اعمال شود. استفاده از نرم افزار داینامیک GP این امکان را فراهم می آورد تا نظارت و مدیریت بر امور حسابداری سازمان با دقت بالایی انجام شود.

gp

 Microsoft Dynamic GP  از طریق تجزیه و تحلیل realtime، از تغییرات رخ داده مطلع می شود و این امکان را ایجاد می کند تا پیش بینی های لازم به موقع صورت گیرد.

دسترسی همیشگی به آخرین اطلاعات، موجب می شود تا کیفیت خدمات رسانی بهبود داده شود و میزان رضایتمندی مشتریان از این طریق افزایش پیدا کند.

نگهداری اطلاعات مالی و حسابداری در یک بانک اطلاعاتی، موجب یکپارچگی اطلاعات می شود.

نرم افزار GP کاملا مقیاس پذیر است و همین موضوع باعث می شود تا در صورت توسعه یافتن سازمان، نیازی به هزینه ی اضافه تر برای مدیریت بخش حسابداری و امور مالی سازمان نباشد.

مجوزهای نرم افزار داینامیک GP

برای دسترسی به امکانات نرم افزار داینامیک GP سه مجوز وجود دارد. هر کدام از مجوزهای داینامیک GP با توجه به امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهند، دارای هزینه متفاوتی خواهند بود.

 

 • مجوز دسترسی کامل

گران ترین مجوز دسترسی در داینامیک GP، مجوز دسترسی کامل است که کاربر از طریق آن به تمامی امکانات دسترسی دارد.

 

 • مجوز دسترسی محدود شده

در این مجوز کاربر به تمامی امکانات دسترسی ندارد و فقط برای انجام وظایف مشخص دسترسی خواهند داشت.

 

 • مجوز دسترسی سرویس دهنده

این مجوز تنها امکان بازیابی، ویرایش و به روزرسانی داده ها می دهد.

بالا