FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

وب سایت جوم آریا!

قالب کالیاس برای وردپرس, بسیار قدرتمند و حرفه ای با طراحی بسیار زیبا و دارای صفحه ساز خیره کننده .

قابل استفاده برای: وب سایت ارائه، مغازه ها، فهرستها آنلاین و یا وب سایت های دیگر

Dynamic CRM 365 در آرشیو اسناد

dnamic crm 365 در آرشیو اسناد به چه صورت عمل می کند؟

یکی از نیازمندی های هر سازمان، ذخیره سازی و آرشیو اسناد مربوط به واحدهای مختلف سازمانی از جمله اسناد مربوط به مشتریان، اسناد مربوط به امور مالی، اسناد مربوط به پیش فاکتورها و غیره است. crm 365 به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر ERP، قابلیت آرشیو اسناد را به شیوه ای کارآمد دارد.

آرشیو اسناد در dynamic crm 365

dynamic crm 365 به منظور مدیریت اسناد و همچنین دسترسی سریع و مستقیم به سوابق اسناد مورد نظر از ابزارهای کارآمدی از جمله Azure Blob و SharePoint بهره می برد.

با استفاده از این ابزارها می توان در dynamic crm 365 به سادگی و بدون هیچ جستجوی اضافی اسناد ذخیره شده را مشاهده کرده و به اشتراک گذاشت.

این شیوه ی آرشیو اسناد در dynamic crm 365 موجب می شود تا همکاری بین واحدهای مختلف و تیم های موجود در سازمان به طور موثرتر صورت گیرد.

در dynamic crm 365 اسناد چگونه ذخیره سازی می شوند؟

dynamic crm 365 به طور پیش فرض از Azure Blob به منظور ذخیره سازی داده ها در پایگاه داده ی رابطه ای خود بهره می برد.

این ساختار پایگاه داده برای انجام عملیات رایج از جمله ایجاد، به روز رسانی، حذف و گزارشگیری از داده ها بسیار کارآمد است، برای ذخیره سازی اسناد زیاد و حجیم قطعا از کارایی خوبی برخوردار نخواهد بود.

به بیان دقیق تر، اگر اسناد بر روی پایگاه داده dynamic crm 365 ذخیره سازی شود، دسترسی به اسناد به صورت مستقیم از پایگاه داده dynamic crm 365 بازیابی می شود و هیچ نیازی به جستجوی اضافه تر نیست.

اما این شیوه برای مدیریت و آرشیو اسناد، محدودیت های قابل توجهی دارد که عبارت هستند از:

  • امکان کنترل ورژن اسناد وجود ندارد.
  • امکان ویرایش کردن اسناد به صورت همزمان توسط چند کاربر وجود ندارد.
  • امکان دسترسی کاربران به اسناد در بیرون از نرم افزار dynamic crm 365 وجود ندارد.
  • امکان دسته بندی اسناد وجود ندارد.
  • اگر حجم اسناد بالا باشد، اندازه پایگاه داده به سرعت افزایش می یابد و لازم است برای دریافت فضای ذخیره سازی بیشتر، هزینه زیادی پرداخت نمایید.

برای آرشیو اسناد در dynamic crm 365 کدام روش به صرفه تر است؟

در صورتیکه حجم اسناد سازمان کم باشد، به صرفه تر است که اسناد از طریق ذخیره شدن در پایگاه داده مدیریت شوند. اما اگر اسناد سازمان زیاد و حجیم می باشند، بهترین رویکردی که می توان در پیش گرفت، آرشیو اسناد از طریق SharePoint است که در سال 2016 با نرم افزار dynamic crm 365 ادغام شده است.

SharePoint Online

یکی از قابلیت های شاخص dynamic crm 365 امکان ارتباط با SharePoint Online که منحصرا با هدف مدیریت اسناد ساخته شده است، می باشد. این قابلیت موجب می گردد تا dynamic crm 365 در آرشیو اسناد به طور موثر و کارآمد عمل کند.

بالا