جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

قالب کالیاس برای وردپرس , دارای امکانات بسیار زیاد و حرفه ای می باشد.با طراحی بسیار زیبا و دارای صفحه ساز خیره کننده

قالب کالیاس

چرا مدیریت پروژه از طریق dynamic crm 365؟

مزایای dynamic crm 365 در مدیریت پروژه چیست؟

داینامیک crm 365 یک راه حل کامل برای مدیریت پروژه های حرفه ای است و با ویژگی هایی که به منظور نظارت و مدیریت هر چه دقیق تر پروژه ارائه می دهد، موجب می گردد تا تمامی جزییات مربوط به مدیریت پروژه به دقت در نظر گرفته شود.

بهره گرفتن از امکانات جامع dynamic crm 365 برای مدیریت پروژه هیچگونه محدودیتی برای مدیران سازمان ایجاد نمی نماید.

به عبارت دیگر، استفاده از dynamic crm 365 برای مدیریت انواع پروژه ها و در ابعاد مختلف کارایی بسیار خوبی دارد.

ویژگی های dynamic crm 365 برای مدیریت پروژه چیست؟

همانطور که گفته شد dynamic crm 365 تمام جنبه های مدیریت پروژه را مد نظر قرار می دهد. ویژگی هایی که برای این منظور در نرم افزار داینامیک crm 365 وجود دارد، در ادامه توضیح داده شده است.

  1. تعیین بودجه و هزینه

یکی از ویژگی های داینامیک Crm 365 برای مدیریت پروژه، مشخص کردن بودجه مورد نیاز و هزینه های لازم از جمله زمان، مواد و تجهیزات مورد نیاز، نیروی انسانی مورد نیاز و ... است.

 

  1. تعیین شاخص های کلیدی پروژه

تعیین شاخص های کلیدی پروژه موجب می شود تا تیم فروش نسبت به برآورده ساختن انتظارات مشتریان و تحقق بخشیدن به اهداف فروش دید روشن تری بدست آورند.

 

  1. تعیین منابع و نقش ها

کلیه ی منابعی که جهت انجام و پیشبرد پروژه لازم است مد نظر قرار گیرد، از تجهیزاتی که استفاده می شود تا منابع انسانی و پیمانکاران، در نرم افزار داینامیک crm 365 قابل تعریف می باشند.

  1. گزارشگیری

به منظور نظارت و مدیریت دقیق تر و بهتر پروژه در dynamic crm 365 امکان گزارشگیری از تمامی جزییات پروژه وجود خواهد داشت. علاوه بر این نمودارهای حاصل از تجزیه و تحلیل پروژه دید روشنی از آینده ی پروژه و همچنین روند پیشرفت آن ارائه می دهد.

بالا