جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

قالب کالیاس برای وردپرس ,
با طراحی بسیار زیبا و دارای صفحه ساز خیره کننده

Dynamic CRM 365 در ادارک مشتری

امکانات Dynamic CRM 365 در ادارک مشتری چیست؟

فناوری در جهتی در حال رشد است که کیفیت خدمات رسانی به مشتریان اهمیت بسیاری دارد.

dynamic crm 365 به عنوان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، امکاناتی را در اختیار سازمان ها قرار می دهد تا خدمات به بهترین وجه ممکن به مشتریان ارائه شود و از این طریق وفاداری و خوشحالی مشتریان بدست آید.

Dynamic crm 365 در ادراک مشتری

درک درخواست های تجاری مشتری و ارائه ی خدمات باکیفیت از اصول dynamic crm 365 به عنوان یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری محسوب می شود.

از این جهت، dynamic crm 365 دارای امکانات جامعی است که موجب می شود تا کارمندان سازمان با سرعت و به سهولت انواع خدمات مربوط به مشتری را انجام داده و از این طریق کیفیت خدمات رسانی را به بالاترین حد برسانند.

قابلیت های نرم افزار dynamic crm 365 در زمینه ی خدمات رسانی به مشتریان، موجب می گردد تا اعتماد مشتریان جلب شود و وفاداری آنها برای طولانی مدت بدست آید.

فرآیند تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل در dynamic crm 365

با توجه به بازار رقابتی تنگاتنگ در کسب و کارها، جذب مشتری جدید و جلب اعتماد و رضایت ایشان اهمیت بسیار زیادی دارد و موجب می شود تا سازمان بتواند درآمد فروش خود را پیش بینی نماید.

در این زمینه در dynamic crm 365 مفهومی به نام مشتری بالقوه وجود دارد. مشتریان بالقوه به آن دسته از مشتریانی گفته می شود که برای اولین بار از خدمات شرکت و سازمان بهره مند می گردند و در صورتیکه از خدمات رضایت داشته و بتوانند به سازمان اعتماد نمایند، به مشتری دائم تبدیل خواهند شد.

فرآیندی که برای تبدیل مشتری بالقوه به مشتری دائمی در dynamic crm 365 انجام می شود به صورت زیر است:

  1. می توانید یک فرصت تجاری ایجاد کنید و بر روی آن نظارت نمایید.
  2. اطلاعات مربوط به درآمد و تاریخ را تخمین زده و فرصت تجاری را رتبه بندی کنید.
  3. تمامی فعالیت هایی که در جهت تبدیل مشتری بالقوه به یک فرصت تجاری انجام می شود از قبیل تماس های تلفنی، ایمیل ها و Taskها را ثبت کنید.
  4. ارتباط فرصت تجاری با یک account یا contact را تعیین نمایید. از این طریق اطلاعات مربوط به رقبا نیز در دسترس خواهد بود و امکان تجزیه و تحلیل دقیق تر فراهم می گردد. این احتمال وجود دارد که یک account یا contact به چندین فرصت تجاری مرتبط باشند.
  5. فرصت تجاری می تواند با یک یا چندین محصول در ارتباط باشد.
  6. پس از نتایج حاصل از فعالیت های انجام شده جهت تبدیل مشتری بالقوه به فرصت تجاری، ممکن است تصمیم گرفته شود که فرصت تجاری غیرفعال شود یا بسته شود.
بالا