جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

تعطیلات شما

شما استحقاق آن را دارید!

با سفارش 20٪ تخفیف دریافت کنید

Dynamic CRM 365 در حسابداری

چرا از داینامیک 365 برای مدیریت امور حسابداری و مالی کسب و کارتان بهره بگیرید؟

به دلیل اینکه مشاغل مختلف نیاز به مدیریت هر چه بهتر و دقیق تر امور مالی خود دارند، شرکت مایکروسافت با توجه به این موضوع نرم افزاری به نام dynamic crm 365 را طراحی کرد.

این نرم افزار با ارائه ی امکانات جامع و پیشرفته اکنون سهم زیادی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است و به وسیله ی شرکت ها و سازمان های گوناگون در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

داینامیک crm 365 در حسابداری

چرا dynamic crm 365 را برای مدیریت امور حسابداری برگزینید؟

مدیریت مالی مهم ترین بخش مدیریت است و لازم است به گونه ای انجام شود که بتوان در مقابل شرایط مختلف اقتصادی بهترین استراتژی را در پیش گرفت.

بر این اساس، به کار گرفتن نرمافزار داینامیک crm 365 برای مدیریت هر چه بهتر امور مالی و حسابداری، برای سازمان ها و شرکت ها امری ضروری است.

با وجود نرم افزارهای حسابداری گوناگون مانند FreshBooks استفاده از یک نرم افزار حسابداری جامع که تمامی نیازمندی های سازمان را براساس ERP در بر داشته باشد، اهمیت زیادی دارد.

در این زمینه شرکت مایکروسافت با ارائه ی انواع نرم افزارهای ERP مانند داینامیک GP، داینامیک Nav و داینامیک AX سعی در ارائه ی نرم افزار جامع برای مدیریت بخش های مختلف کسب و کار نمود.

امروزه تمامی نرم افزارهای ERP کمپانی مایکروسافت در نرم افزار داینامیک crm 365 گردآوری شده اند.

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است تا با نظارت بر تمامی فعالیت های پیشین سازمان، کارایی کسب و کار را به طور دقیق تجزیه و تحلیل کرده و در راستای پیشبرد اهداف سازمان تصمیمات کاملا آگاهانه اتخاذ نمود.

قابلیت های نرم افزار dynamic crm 365 برای مدیریت امور حسابداری و مالی

یکی از نرم افزارهای کمپانی مایکروسافت که منحصرا به منظور مدیریت امور مالی و حسابداری ارائه شد، نرم افزار dynamic AX بود.

اکنون نرم افزار dynamic crm 365 علاوه بر امکانات داینامیک AX، امکانات پیشرفته تری را نیز در اختیار سازمان ها قرار می دهد. در ادامه به برخی از قابلیت های نرم افزار dynamic crm 365 برای مدیریت امور حسابداری و مالی اشاره شده است.

  • امکان استفاده از فضای ابر
  • دارا بودن امکاناتی از قبیل جریان های مالی، بودجه ها، برنامه ریزی های مالی و بانکی
  • امکان مدیریت امور مالی و حسابداری کسب و کارهای بزرگ
  • برخورداری از ابزارهای پیشرفته جهت سفارشی سازی صورت های مالی متناسب با ساختار سازمان
  • گزارشگیری دقیق مبتنی بر power BI و در عین حال راحت که موجب می شود تا بتوان در هر زمان وضعیت مالی کسب و کار را تجزیه و تحلیل نمود.
  • پیگیری سریع تمامی جریان های مالی از قبیل مبلغ های ارسالی و دریافتی
  • امکان ارتباط با فیدهای بانکی
  • امکان پشتیبانی از ارزهای مختلف
  • امکان بهره مند شدن از نیروی پشتیبان شرکت مایکروسافت
بالا