جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

هی وجود دارد!

قالب کالیاس برای وردپرس, بسیار قدرتمند و برجسته و غنی و فوق العاده زیبا .

قابل استفاده برای:وب سایت ارائه، مغازه ها، فهرستها آنلاین و یا وب سایت های دیگر

Dunamics 365 در فروش

درباره اتوماسیون فروش در نرم افزار crm بیشتر بدانید

اتوماسیون فروش در crm 365

نرم افزار Crm برنامه ی جامعی است که با هدف مدیریت ارتباط با مشتریان توسط کمپانی مایکروسافت تولید و عرضه شده است. یکی از بخش های اصلی این نرم افزار، بخش مربوط به اتوماسیون فروش است که بررسی و تحلیل مشتریان و همچنین تمامی مراحل فروش را در بر می گیرد.

به عبارت دیگر، بخش فروش در نرم افزار Crm شامل سه نوع اتوماسیون می باشد که عبارت هستند از: اتوماسیون نیروی فروش (SFA)، اتوماسیون بازاریابی (MA)، اتوماسیون خدمات (SA).

اتوماسیون فروش در نرم افزار Crm موجب می شود تا همه اطلاعاتی که به فرآیند فروش کمک می کند، به راحتی در دسترس باشد و از این طریق رسیدن به اهداف مربوط به کسب و کار به شیوه ای کارآمدتر امکان پذیر شود.

sale authomasion at crm

بخش های مربوط به واحد فروش در CRM چیست؟

واحد فروش در نرم افزار Crm شامل چند بخش مختلف می شود که در ادامه تعدادی از مهم ترین آنها به طور مختصر توضیح داده شده است.

مشتریان حقوقی

به دلیل تنوع محصولاتی که ممکن است به فروش برسد، احتمال دارد که فروش محصولات به مشتریان حقوقی امکان پذیر باشد. از این رو، در نرم افزار Crm از طریق این بخش می توان نسبت به تعریف مشتریان حقوقی اقدام کرد.

مشتریان حقیقی

همانطور که اشاره شد، crm نرم افزاری برای مدیریت ارتباط با مشتری است. به همین دلیل تعریف موجودیت مشتری در crm اهمیت زیادی دارد و تمامی فرآیندهایی که در این نرم افزار انجام می شود، در ارتباط با مشتری است.

سرنخ  ها

نرم افزار Crm با استفاده از بخش سرنخ ها این امکان را فراهم می کند تا بتوان مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل نمود.

رقبا

یکی از قابلیت های crm که نقش به سزایی در فروش خواهد داشت، امکان تعریف رقبای تجاری است. از این طریق می توان افزایش کیفیت محصولات، سیاست های قیمت گذاری و مدیریت بهتر مشتریان را تضمین نمود.

پیش فاکتور، سفارش و صورتحساب

در crm این امکان وجود دارد تا تمامی پیش فاکتورها، سفارشات و صورتحساب ها به صورت یکپارچه ثبت و ذخیره سازی شوند.

قرار ملاقات

این امکان وجود دارد تا به منظور مدیریت بهتر بخش فروش، تمامی قرار ملاقات هایی که با مشتریان گذاشته می شود در crm ثبت شود.

اتوماسیون فروش در crm، چه منافعی را در پی دارد؟

اتوماسیون فروش در نرم افزار Crm از دیدگاه های مختلف منافع زیادی را برای سازمان در پی خواهد داشت.

  • استفاده از اتوماسیون فروش crm موجب بهبود ارتباط با مشتری، افزایش بهره وری کارمندان و در نتیجه افزایش در آمد کسب و کار خواهد شد.
  • فرصت های جدید و بسیاری را در پی خواهد داشت. همچنین چرخه فروش کوتاه تر و در نتیجه ردیابی چرخه فروش آسان تر می شود.
  • گزارش دهی دقیق و افزایش بهره وری نیروی فروش.

در نتیجه اتوماسیون فروش در نرم افزار Crm برای تامین کنندگان، فروشندگان و مدیران پر منفعت خواهد بود به طوریکه تاثیر آن در بهبود روابط با مشتریان، افزایش درآمد و سود و در نهایت افزایش سهم بازار به خوبی قابل تشخیص خواهد بود.

بالا