FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

پک آموزشی مخصوص توسعه دهندگان

نرم افزار داینامیک crm 365 برنامه ای جامع و هوشمند است که به سازمان ها امکان می دهد تا با مشتریان ارتباط موثری برقرار نمایند، عملیات را بهینه نمایند، کسب و کار را توسعه دهند و از نیروهای با استعداد و توانمند بهره ببرند.

این نرم افزار همچنین این قابلیت را دارد تا توسعه دهندگان با توجه به بستر زیربنایی مورد نیاز سازمان، داینامیک crm را توسعه دهند.

پک آموزشی مخصوص توسعه دهندگان

پک آموزشی مخصوص توسعه دهندگان که توسط شرکت شبکه پرداز تندیس آریا ارائه می شود شامل موارد زیر است:

پلاگین نویسی

پلاگین ها برنامه های کوچکی هستند که به نرم افزار داینامیک crm افزوده می شوند و امکانات بیشتری را برای آن فراهم می آورند.

برای توسعه نرم افزار داینامیک crm از طریق پلاگین نویسی، از بستر دات نت و زبان برنامه نویسی VB و یا C# استفاده می شود.

استفاده از وب سرویس CRM

آموزش استفاده از وب سرویس crm این امکان را برای توسعه دهندگان crm فراهم می کند که این نرم افزار را به سرویس ارسال ایمیل و سرویس ارسال پیامک متصل نمود.

اتصال به سیستم سنترال

آموزش اتصال نرم افزار داینامیک crm به سیستم سنترال یکی دیگر از مباحثی است که در پک آموزشی مخصوص توسعه دهندگان به آن پرداخته می شود. اتصال crm به سیستم سنترال این امکان را فراهم می نماید تا در صورت دریافت تماس تلفنی، کارشناسان بتوانند به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنند.

ارتباط با VOIP

این قابلیت موجب می شود تا از طریق بستر اینترنت بتوان با مشتریان تماس صوتی برقرار نمود. امکان برقراری ارتباط بین crm و VOIP موجب یکپارچگی crm خواهد شد. به همین دلیل، یکی دیگر از مواردی که در پک آموزشی مخصوص توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است، ارتباط نرم افزار crm با VOIP است.

بالا